BGAUDIO.ORG Audio Portal

Bulgarian Audiophile Society
Дата и час: Пет Авг 07, 2020 3:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2007 4:54 pm 
има опит
има опит
Аватар

Винаги е имало вредни "изкушения", по които едно дете(и възрастен) може да кривне.
Наркотици, алкохол, цигари... виртуална реалност

Ролята на родителите чрез правилното възпитание е да не допуснат това да се случи.

В самото начало на 20 век в било супер модерно и популярно да се пие абсент, който в последствие се е оказал истинска отрова.
Сега да знаете някой да пие абсент ?

Върнете се в началото
 Профил Изпрати лично съобщение  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2007 5:04 pm 
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Аватар

mano написа:
В самото начало на 20 век в било супер модерно и популярно да се пие абсент, който в последствие се е оказал истинска отрова.

Естествено че го пият, включително и в много коктейли фигурира. Опасен е когато се пие чист в по-големи количества, води до некроза на някои тъкани.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2007 5:08 pm 
има сериозен опит
има сериозен опит
Аватар

AlexKame написа:
mano написа:

Естествено че го пият, включително и в много коктейли фигурира. Опасен е когато се пие чист в по-големи количества, води до некроза на някои тъкани.

Чист и в НЕ-големи количества пак .. 8)

Защо да пиеш една бутилка, като можеш да минеш с едно малко 8O

Върнете се в началото

Заглавие: х
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2007 11:33 pm 
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Аватар

nightyj написа:
Не е вярно при натискане на двато бутона се изпълнява функцията чат :D . Тъжната истина е че всички са забозили пред комповете си и чатят ли чатят. Аз като бях малък ( не че съм много голям) играехме на криеници, гоненки, разходки из гората всеки ден, незнам си там какво. Сега само се седи пред компютъра по цял ден. За повечето деца чата е по важен от реалния живот.

Порастнал си адаш! приятелите ти също ,но не в големина а просто мисловните матрици на обществото за това какво е прието!!!! започват да тежат и отчуждават децата в нас.
Помисли си защо сега не си изграеш на криеница! няма ли дотговора да бъде че те е срам да си го поискаш от приятелите ... за да не те помислят за...... , не те ли е страх от това какво ще кажат хората..... ето това е :) Страх!!! това е Главата на ламята която яде детето... тялото и е от мисловни съждения от ВЪН!!! Водещи до Главата Като тя пречупва наново и подържа страха!!! за ламята говоря ,но и за човек... образно казано
Страхът е многоточието........ нищо друго САМО Изгубеното време ,което ускорява стареенето и примиряването със старостта която ПРЕДИЗВИКВАМЕ..... после и приемането на смъртта! Това е най голямата грешка! ДА вярваме че Смъртта идва..... та нали страхът копнее за нея... страхът е изгубеното време в сън където е състоянието на смъртта. Вдишай Свеж Горски възхух ,пийни горска чиста студена вода и еби майката на страха!!!!! Отрежи главата на 8 битовата Ламя като запишеш нули навсякъде и с това заличиш 8 битовият страх!
УСПЕХ :smt066 :smt051 :smt060

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 29, 2007 11:07 am 
има сериозен опит
има сериозен опит
Аватар

Ники напълно съм сагалсен с теб. Хората се страхуват да бъдат различни и предпочитат да се скрият в колектива което ги прави като стадо овце. Ако има някоя ''черна овца"" тя бива премахвана.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 29, 2007 11:55 am 
Съгласен съм с идеята че човек инстинктивно се стреми към колектива. Но проблема в днешното общество е че се отдава на мързела си, и смята че телефона или чата са пълноценен заместител на контакта с колектива. А те не са! Преди не много време беше голям проблем и за мен.
Вече ми е трудно да понасям чат програми и тям подобни. Сметката ми за телефон рядко е над 10 лева, а никога не съм отбягвал контакт с хора.
В крайна сметка всеки си прави избора сам... виртуално или реално :)

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]