| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pnula чете

Регистриран на: Nov 27, 2007 Мнения: 18
|
Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 6:15 pm Заглавие: 150-200w |
|
|
| Здравейте скоро си направих усилвателя с 2xTDA7294 и вече започнах да мисля да си направя някъкъв транзисторен усилвател ,но немога да се спра на удачна схема мн ви моля да ми препоръчате нещо добро да си направя .Някоя схемя към 150-200w и да не е с непосилни за закопуване транзистори.Благодаря ви предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
npn отстранен

Регистриран на: Sep 18, 2007 Мнения: 303 Местожителство: plovdiv
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 11:55 pm Заглавие: |
|
|
| DOGC |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pnula чете

Регистриран на: Nov 27, 2007 Мнения: 18
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 5:00 pm Заглавие: |
|
|
| Тази схема ми харесва ,но не е ли нещо подобно на усилвателя на млад конструктор 200w? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 5:24 pm Заглавие: |
|
|
| Не е! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pnula чете

Регистриран на: Nov 27, 2007 Мнения: 18
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 5:28 pm Заглавие: |
|
|
| А като качество добър ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
npn отстранен

Регистриран на: Sep 18, 2007 Мнения: 303 Местожителство: plovdiv
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 7:21 pm Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | А като качество добър ли е? |
Шегуваш ли се? Минава за един от наи-добрите, но елементите му са по скъпи и е по-труден за изработка, а ти искаш евтинийка, до колкото разбрах. Всъщност правил ли си сам усилвател с дискретни елементи или само китовете с 7294? Ако не си, помисли си добре преди да почнеш яденето с десерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|