Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Technics SU-V45A
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Technics SU-V45A

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> CHIP (CHEAP) AMPS
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stankolima
чете


Регистриран на: Nov 28, 2005
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 1:40 am    Заглавие: Technics SU-V45A Отговорете с цитат

Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004
Мнения: 2573
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Предвид форума в който си попаднал...

ЪПСУРТ...
_________________
Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gogo
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: Sep 17, 2004
Мнения: 512
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 9:24 am    Заглавие: Re: Technics SU-V45A Отговорете с цитат

stankolima написа:
Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


За купон (когато музиката е само за да ти накара ушите да дават заето и на другия ден) със сигурност става. За слушане и изпитване на удоволствие от музика - надали...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 18, 2005
Мнения: 763
Местожителство: София,Люлин

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 10:08 am    Заглавие: Re: Technics SU-V45A Отговорете с цитат

stankolima написа:
Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


Определено един посредствен амп. Exclamation Далеч от думичката HI-FI (слушал съм го с часове),не свири Sad
_________________

Истинският меломан е този, който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojidar Bojanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 02, 2004
Мнения: 1056
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами той Уидоумейкъра ги оправя - чрез трепанация! Изхвърля всичко и слага А+Б. пробвано е! Става!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес
Alecsandar
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: May 17, 2005
Мнения: 84
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 2:41 pm    Заглавие: От Баас Отговорете с цитат

Хората са прави дори мойта уредба Samsung Max-N55 свири по хубаво
Най добре си вземи един лампов усилвател това е истината
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anakin
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Dec 24, 2004
Мнения: 456
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Твойта уредба не е по хубава ако може да се каже хубава уредба.А Widow наистина ли се занимаваш със замяна на компонентите на ампа защото съм си мислил да сменя в един ресийвър стъпалата и захранването и да сложа А+Б обаче не знам дали ще има място вътре и как ще ги нагодя с електрониката дали няма да стане някой гаф.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alecsandar
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: May 17, 2005
Мнения: 84
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 6:46 pm    Заглавие: От Баас Отговорете с цитат

Anakinчо кой е казъл че ми е хубава уредбата аз казах че свири по хубаво от този усилвател
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anakin
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Dec 24, 2004
Мнения: 456
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ем пич аз казвам че не свири по хубаво! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит


Регистриран на: May 26, 2005
Мнения: 750
Местожителство: София-Люлин-Борово

МнениеПуснато на: Чет Дек 08, 2005 10:46 pm    Заглавие: Re: Technics SU-V45A Отговорете с цитат

Edgecrusher написа:
stankolima написа:
Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


Определено един посредствен амп. Exclamation Далеч от думичката HI-FI (слушал съм го с часове),не свири Sad
Цитат:


Е как го постигна това търпение-"няколко часа"-направо си герой-мъченик Wink То и за няколко минути заслужаваш медал та камо ли за часове Shocked И как искаш да свирне нещо което не е правено за да свири! Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alecsandar
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: May 17, 2005
Мнения: 84
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2005 11:34 am    Заглавие: От Баас Отговорете с цитат

Сигорен ли си Anakin не с оригиналните тонколони а с Амфитон 100АС-022
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anakin
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Dec 24, 2004
Мнения: 456
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2005 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С това трябваше да започнеш,вече нямам никакви съмнения и може би не съм бил по сигурен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ69
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Nov 02, 2005
Мнения: 163
Местожителство: ВаРнА

МнениеПуснато на: Съб Дек 17, 2005 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Неможах да му изнамеря снимка ж нета да го видя амаа ако е този за които се сещам....за нищо не става освен за корпусSmileАко е този които мисля е с някакво СТК или СИ , двубандови корекции ,и криви като скъсан след 50% на волумето Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> CHIP (CHEAP) AMPS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.08 секунди