Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 



[ Връзки - Главна страница | Добавяне на Връзка | Нова | Популярна | Челна Класация | Произволна ]

Категория: Главна страница/Други


Сортиране на Връзките по: Заглавие (A\D) Дата (A\D) Рейтинг (A\D) Популярност (A\D)
Сайтове са текущо сортирани по: Заглавие (от A до Z)


Audioholics - Online A/V Magazine 
Описание: Статии за начинаещи в различни области на Audio DIY
Добавена в: 27-Jun-2005 Посещения: 1682
Оценяваме на този Сайт

Audiophile club of Athens 
Описание: People High-End Systems
Добавена в: 24-Oct-2005 Посещения: 838
Оценяваме на този Сайт

DIY Audio&Video 
Описание: DIY Audio
Добавена в: 15-Jan-2005 Посещения: 1031
Оценяваме на този Сайт

Elliott Sound Products 
Описание: Добре дошли в ESP. Направи Си Сам публикации и проекти.
Добавена в: 18-Aug-2004 Посещения: 844 Рейтинг: 8 (1 Гласувам)
Оценяваме на този Сайт | Детайли

Exotic audio 
Описание: Много снимки на интересна хай-енд техника.
Добавена в: 18-Aug-2004 Посещения: 1334 Рейтинг: 9 (1 Гласувам)
Оценяваме на този Сайт | Детайли | Коментари (1)

лекции по аудио техника 
Описание: Лекции по аудио техника на ТУ-София
Добавена в: 28-Nov-2005 Посещения: 1079
Оценяваме на този Сайт

Hi Fi Speaker Design 
Описание: Калкулатори, методики за изчисляване на озвучителни тела и връзки към други DIY сайтове
Добавена в: 17-Jan-2005 Посещения: 791
Оценяваме на този Сайт

http://www.passdiy.com 
Описание: "Направи Си Сам" страницата на Нелсън Пас.
Развойната лаборатория на
http://www.passlabs.com
Добавена в: 24-Aug-2004 Посещения: 1833
Оценяваме на този Сайт

Малките рупори на Нелсън Пас 
Описание: Малките рупори на Нелсън Пас
Добавена в: 05-Oct-2004 Посещения: 661
Оценяваме на този Сайт

програми за електроника 
Описание: Много и полезни програми за електроника http://energosoft.info/soft_sxem_11_20.html
Добавена в: 11-Jul-2005 Посещения: 1006
Оценяваме на този Сайт



Избор на Страница: 1 2   [ Следваща Страница >> ]
 
Old Articles
Saturday, March 18
· Да си направим сами Център
Tuesday, March 07
· Какво да правим с грамофонната плоча?
Monday, March 06
· Скалата на значимостта (Давид Месингер)
Monday, February 20
· Реалистични наблюдения
Monday, February 06
· Музикални светове I. Първата ми среща с произведенията на Етер Аудио
Tuesday, January 31
· Monacor SP-200X vs.
Monday, January 23
· RED VELVET
· Кога спират терзанията на аудиофила?
Monday, December 26
· Интервю с widowmaker за списание Hi-Fi
Saturday, December 10
· Досадните Мелодии - Как да се избавим!
Monday, November 28
· ЗВУКОВОТО ИЗРАВНЯВАНЕ И ВРЪЗКАТА МУ С НАЧИНА ПО КОЙТО ВЪЗПРИЕМАМЕ ЗВУКА
Friday, November 11
· Полезни съвети за неаудиофили 1
Friday, November 04
· CUTFINGER LOUDSPEAKER
Sunday, October 23
· Холограмното изображение
Monday, October 10
· Ether от... ЕtherAudio-България
Saturday, October 01
· TL с говорители на Visaton
Monday, September 12
· Death of GainClone
Thursday, August 04
· ЕДИН ПОДСЛУШАН РАЗГОВОР МЕЖДУ КОНДЕНЗАТОРИ
Tuesday, July 12
· ЗВУКОВОТО ИЗРАВНЯВАНЕ И ВРЪЗКАТА МУ С НАЧИНА ПО КОЙТО ВЪЗПРИЕМАМЕ ЗВУКА
Monday, June 27
· Открито писмо от Ивайло Бързаков
Friday, June 10
· Разработчиците на 47 Laboratory -За необичайния подход при конструирането
Saturday, May 21
· ЗВУКОВОТО ИЗРАВНЯВАНЕ И ВРЪЗКАТА МУ С НАЧИНА ПО КОЙТО ВЪЗПРИЕМАМЕ ЗВУКА
Friday, May 13
· Една любопитна причина за претоварване на крайното стъпало
Sunday, May 08
· Питер Квортруп в интервю за американското списание
Monday, April 11
· ЗВУКОВОТО ИЗРАВНЯВАНЕ И ВРЪЗКАТА МУ С НАЧИНА ПО КОЙТО ВЪЗПРИЕМАМЕ ЗВУКА
Tuesday, March 29
· ЗВУКОВОТО ИЗРАВНЯВАНЕ И ВРЪЗКАТА МУ С НАЧИНА ПО КОЙТО ВЪЗПРИЕМАМЕ ЗВУКА
Wednesday, March 16
· Х. Кондо. Моите размисли върху Hi-Fi
Friday, March 11
· CD Player Tuning
Saturday, February 26
· Двустъпален еднотактен клас А усилвател с мосфет транзистори.
Friday, February 25
· Изработване на печатни платки с лазерен принтер.

Стари Статии
 
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.07 секунди