| Автор |
Съобщение |
Тема: По-големи радиатори |
Dimitar_PG13
Отговори: 14
Видяна: 14716
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 3:52 pm Заглавие: По-големи радиатори |
доставката ще ти излезе златна.
Тя доставката така или иначе ми излиза златна. Тук в щатите колкото и да ти с ... |
Тема: По-големи радиатори |
Dimitar_PG13
Отговори: 14
Видяна: 14716
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 2:46 pm Заглавие: Re: По-големи радиатори |
Продавам тези по 15 лв/бр (имам 5-6 бр):
http://bgaudio.org/images/upload/rad-7-3.jpg
Имам и по-големи, но не съм ги снимал.
Стефане ... |
Тема: Клас А. Избор на схема??? И особенности по конструкцията! |
Dimitar_PG13
Отговори: 53
Видяна: 90384
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 4:41 am Заглавие: Клас А. Избор на схема??? И особенности по конструкцията! |
Че аз не съм претендирал за авторски права... . Само предложих схема. А иначе тази схема я има в много разнови ... |
Тема: Клас А. Избор на схема??? И особенности по конструкцията! |
Dimitar_PG13
Отговори: 53
Видяна: 90384
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 10:47 pm Заглавие: Клас А. Избор на схема??? И особенности по конструкцията! |
Но повече може би ще те впечатли ето тази схема...
Хе, хе, мой човек цитираш едно класическо изпълнение на Дж ... |
Тема: Проблем с дека...РЕШЕН! |
Dimitar_PG13
Отговори: 11
Видяна: 12478
|
Форум: Всички останали въпроси Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 10:19 pm Заглавие: Проблем с дека...РЕШЕН! |
Искам да благодаря на radev за идеята с връщането на ремъците!!!
След като върнах старите ремъци .., ООО-чудо....- за ... |
Тема: Модинг на ресивър SONY STR-195 |
Dimitar_PG13
Отговори: 18
Видяна: 12564
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 4:24 am Заглавие: Модинг на ресивър SONY STR-195 |
Притежавам същото хм как да го нарека "нещо" замислил съм му 1 тороид ама 400 вата не е ли малко значи MN2 ... |
Тема: Касетен дек Aiwa AD-6900 |
Dimitar_PG13
Отговори: 0
Видяна: 3359
|
Форум: Всички останали въпроси Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 3:59 am Заглавие: Касетен дек Aiwa AD-6900 |
| Колекционирам касетни декове от края на 70-те години и началото на 80-те години и преди няколко дни успях да доб ... |
Тема: Транзисторен усилвател |
Dimitar_PG13
Отговори: 16
Видяна: 18630
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 3:49 am Заглавие: Транзисторен усилвател |
| Благодаря за отзивите! За сега съм се спрял на усилвателя с СТК-то и на този транзисторния http://interlavka.narod.ru/nabor/nab ... |
Тема: Транзисторен усилвател |
Dimitar_PG13
Отговори: 16
Видяна: 18630
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 1:29 pm Заглавие: Транзисторен усилвател |
За повечето събове е необходима значителна мощност, което означава, че клас А ще е твърде скъпо решение!
Две ... |
Тема: Technics SE-A3 MK2 |
Dimitar_PG13
Отговори: 2
Видяна: 4859
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:47 am Заглавие: Re: Technics SE-A3 MK2 |
| Интересувам някой притежава ли въпросния усилвател Technics SE-A3 MK2? Дали някъде из Европа се намира микропроцесор ... |
Тема: Technics SE-A3 MK2 |
Dimitar_PG13
Отговори: 2
Видяна: 4859
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:44 am Заглавие: Technics SE-A3 MK2 |
| Интересувам някой притежава ли въпросния усилвател Technics SE-A3 MK2? Дали някъде из Европа се намира микропроцесор ... |
Тема: Транзисторен усилвател |
Dimitar_PG13
Отговори: 16
Видяна: 18630
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:23 am Заглавие: Re: Транзисторен усилвател |
Пропуснах един друг много популярен избор ако си фен на class A:
Krell KSA-50:
Подробна информация за Krell KSA-50 ше намери ... |
Тема: Транзисторен усилвател |
Dimitar_PG13
Отговори: 16
Видяна: 18630
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:16 am Заглавие: Re: Транзисторен усилвател |
Предложете ми схема на някой транзисторен усилвател над 100вата.
Трафа ми е 2х30волта-променливо напрежение,600в ... |
Тема: коминирана глава за касетен дек ReVox B215 |
Dimitar_PG13
Отговори: 3
Видяна: 4629
|
Форум: ПОКУПКИ Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 5:04 pm Заглавие: коминирана глава за касетен дек ReVox B215 |
| Оригиналния номер на главата е X-3577-623-1 . Това е една от най-добре свирещите глави на SONY (навремето е спряна от п ... |
Тема: коминирана глава за касетен дек ReVox B215 |
Dimitar_PG13
Отговори: 3
Видяна: 4629
|
Форум: ПОКУПКИ Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 3:34 am Заглавие: коминирана глава за касетен дек ReVox B215 |
| Търся коминирана глава за за касетен дек ReVox B215. Може и да използувана но в добро състояние. Съвсем наскоро се ... |
| |