| Автор |
Съобщение |
Тема: Съвет за високоговорител? |
poiuyt
Отговори: 1
Видяна: 6129
|
Форум: CAR LOUDSPEAKERS Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 1:43 pm Заглавие: Съвет за високоговорител? |
| Може ли някой да ми препоръча конкретно марка/модел качествен (може автомобилен, макар че няма да се монтира в ... |
Тема: Предложете схема за специален случай. |
poiuyt
Отговори: 2
Видяна: 8083
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Пон Окт 27, 2008 10:24 pm Заглавие: Предложете схема за специален случай. |
Някой може ли да ми предложи схема за амп, която да отговаря на някои по специални изисквания:
Най важното е ... |
Тема: Компактно PC |
poiuyt
Отговори: 8
Видяна: 7873
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Нед Окт 22, 2006 9:26 pm Заглавие: Компактно PC |
| Абе на това захранването му е много интересно. Дали е много трудно да се направи такова в домашни условия? Няк ... |
Тема: Кит 100w от hobbykit? |
poiuyt
Отговори: 6
Видяна: 12370
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 9:28 am Заглавие: Кит 100w от hobbykit? |
Е да ... ама аз като търсих не знаех че това е Quad Тея никъде не са го написали на сайта ...
Иначе питах за под ... |
Тема: Кит 100w от hobbykit? |
poiuyt
Отговори: 6
Видяна: 12370
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 8:22 pm Заглавие: Кит 100w от hobbykit? |
Не намерих това да е обсъждано някъде.
Та какво мислите за тази схема и има ли място за подобрение по нея? (им ... |
Тема: toshiba TA8210 |
poiuyt
Отговори: 13
Видяна: 19622
|
Форум: CHIP (CHEAP) AMPS Пуснато на: Нед Окт 01, 2006 10:43 am Заглавие: toshiba TA8210 |
| Обикновено в китовете слагат кондензатори от 16V и от тая гледна точка ги пишат max 14.4 ако се сменят тези конденз ... |
Тема: Продавам траф със средна точка 35V |
poiuyt
Отговори: 0
Видяна: 2574
|
Форум: ПРОДАЖБИ Пуснато на: Сря Сеп 27, 2006 10:28 pm Заглавие: Продавам траф със средна точка 35V |
Ето за това става въпрос:
http://img219.imageshack.us/img219/7286/trafgj3.th.jpgпродадено |
Тема: 220/2x25 ; 200-250VA |
poiuyt
Отговори: 2
Видяна: 3336
|
Форум: ПОКУПКИ Пуснато на: Сря Сеп 27, 2006 10:55 am Заглавие: 220/2x25 ; 200-250VA |
| Аз продавам един със средна точка за биполярно захранване ... ама е на 35V неизправено ... то ако не се лъжа ТDA7294 т ... |
Тема: Проводник за пренавиване на бобина. Къде? |
poiuyt
Отговори: 2
Видяна: 3590
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Нед Сеп 24, 2006 1:12 pm Заглавие: Проводник за пренавиване на бобина. Къде? |
до женския пазар има едно магазинчи дето продават трафове на старо Те са купешки и на повечето си пише колко ... |
Тема: RQ: Схема на усилвател до 30лв |
poiuyt
Отговори: 7
Видяна: 7379
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Пет Сеп 01, 2006 9:48 pm Заглавие: RQ: Схема на усилвател до 30лв |
След като направих успешно първия си интегрален усилвател мисля и аз да го пробвам това зен Обаче печатната ... |
Тема: купувам радио |
poiuyt
Отговори: 9
Видяна: 9245
|
Форум: ПОКУПКИ Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 7:58 pm Заглавие: купувам радио |
Май и аз имам едно такова някъде в гаража ... ще погледна и ще пиша  |
Тема: Въпрос за усилвател! |
poiuyt
Отговори: 24
Видяна: 24445
|
Форум: CAR AMPLIFIERS Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 10:32 pm Заглавие: Въпрос за усилвател! |
http://sound.westhost.com/project89.htm  |
Тема: Захранване? И има ли смисъл от регулатори? |
poiuyt
Отговори: 10
Видяна: 11046
|
Форум: 50/60Hz Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 8:26 pm Заглавие: Захранване? И има ли смисъл от регулатори? |
| Ок а по каква схема и с какви стабилизатори е препоръчително да се прави захранване? Прегледах този подфорум ... |
Тема: Захранване? И има ли смисъл от регулатори? |
poiuyt
Отговори: 10
Видяна: 11046
|
Форум: 50/60Hz Пуснато на: Нед Юли 23, 2006 12:41 am Заглавие: Захранване? И има ли смисъл от регулатори? |
Въпроса ми е има ли смисъл от такова нещо:
http://img97.imageshack.us/img97/4471/psu230avm8.png
или със същия ефект мога да мина с е ... |
Тема: Проблем с усилвател. |
poiuyt
Отговори: 17
Видяна: 14453
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Съб Юли 22, 2006 5:47 pm Заглавие: Проблем с усилвател. |
Ами аз още в началото питах някой дали може да го поправи ама никой не изяви желание
Напрежението на кой из ... |
| |