Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Търсене
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 19 резултата
www.bgaudio.org Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Technics SU-V2X & Uher UA-220R
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 8713

МнениеФорум: Полупроводникови усилватели   Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:38 am   Заглавие: Technics SU-V2X & Uher UA-220R
Да ,благодаря ти за схемата!!!За жалост усилвателите са два вида тази и аз я имам.Technics SU-V2X тук Х -ът е важен имат ...
  Тема: Technics SU-V2X & Uher UA-220R
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 8713

МнениеФорум: Полупроводникови усилватели   Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 7:02 pm   Заглавие: Technics SU-V2X & Uher UA-220R
Здарвейте търся схеми или сервизни описания за Technics SU-V2X и Uher UA-220R.Ако някои може да ми помогне ще се радвам .Им ...
  Тема: три усилвателя за ремонт
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 9532

МнениеФорум: Усилватели   Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 9:50 am   Заглавие: три усилвателя за ремонт
Uher, technics i edin ot DDR даите ми тел. за връзка ще ви дам подробности.
  Тема: три усилвателя за ремонт
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 9532

МнениеФорум: Усилватели   Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 6:40 pm   Заглавие: три усилвателя за ремонт
в този форум няма ли някой който да разбира от усилватели?
  Тема: три усилвателя за ремонт
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 9532

МнениеФорум: Усилватели   Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 10:12 pm   Заглавие: три усилвателя за ремонт
Търся , сервиз.Имам три усилвателя за ремонт.
  Тема: Усивател за слушалки
strombringer

Отговори: 10
Видяна: 8348

МнениеФорум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ   Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:34 pm   Заглавие: Усивател за слушалки
Митака ми е пратил супер картинкаSmile как ли звучи,а?
  Тема: Печатни платки на Quad 405-2
strombringer

Отговори: 12
Видяна: 11466

МнениеФорум: ПОКУПКИ   Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:30 pm   Заглавие: Печатни платки на Quad 405-2
Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи.
  Тема: Усивател за слушалки
strombringer

Отговори: 10
Видяна: 8348

МнениеФорум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ   Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 8:01 am   Заглавие: Усивател за слушалки
Най добре ще е да е с транзистори или ОУ,а кчеството да е максималното за ОУ. Слушалките ми не са претенциозни S ...
  Тема: Усивател за слушалки
strombringer

Отговори: 10
Видяна: 8348

МнениеФорум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ   Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 10:14 pm   Заглавие: Усивател за слушалки
Може ли някой да ми прати схема на качествен усилвател за слушалки в мрежата не срешнах нещо кой знае какво?
Б ...
  Тема: Хард Рок
strombringer

Отговори: 32
Видяна: 24555

МнениеФорум: MUSIC   Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 9:57 pm   Заглавие: Хард Рок
тук сме HMguitar
  Тема: Сферични тела
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 4782

МнениеФорум: Озвучителни тела Loudspeaker   Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:37 am   Заглавие: Сферични тела
A знаеш ли от каде мога да намеря характеристиките на говорителите?
Какво ти е мнението за тях?
  Тема: Сферични тела
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 4782

МнениеФорум: Озвучителни тела Loudspeaker   Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:05 am   Заглавие: Сферични тела
Здравейте!
Знам,че темата е захващана тук там във ворума но никаде не е довършена. А мен ме интересува живо. Confused ...
  Тема: ремонт на телевизор Юнаст
strombringer

Отговори: 4
Видяна: 4126

МнениеФорум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ   Пуснато на: Съб Юли 16, 2005 5:31 pm   Заглавие: ремонт на телевизор Юнаст
аз ще ти го направя!обади ми се.
  Тема: търся идеи и предложения
strombringer

Отговори: 7
Видяна: 6434

МнениеФорум: Озвучителни тела Loudspeaker   Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 5:11 pm   Заглавие: търся идеи и предложения
Значи аз също не искам да ме слушат по улиците интересува ме вътре как звучи , пък и не искам да дразня хората с ...
  Тема: търся идеи и предложения
strombringer

Отговори: 7
Видяна: 6434

МнениеФорум: Озвучителни тела Loudspeaker   Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 12:35 pm   Заглавие: търся идеи и предложения
Благодаря за идеите,сега ще се поразтърся.
А някой от вас 4увал ли е как свири това:
http://www.electron.bg/product_info.php?products ...
 
Страница 1 от 2 Иди на страница 1, 2  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Идете на:  

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.20 секунди