| Автор |
Съобщение |
Тема: Technics SU-V2X & Uher UA-220R |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 8713
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:38 am Заглавие: Technics SU-V2X & Uher UA-220R |
| Да ,благодаря ти за схемата!!!За жалост усилвателите са два вида тази и аз я имам.Technics SU-V2X тук Х -ът е важен имат ... |
Тема: Technics SU-V2X & Uher UA-220R |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 8713
|
Форум: Полупроводникови усилватели Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 7:02 pm Заглавие: Technics SU-V2X & Uher UA-220R |
| Здарвейте търся схеми или сервизни описания за Technics SU-V2X и Uher UA-220R.Ако някои може да ми помогне ще се радвам .Им ... |
Тема: три усилвателя за ремонт |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 9532
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 9:50 am Заглавие: три усилвателя за ремонт |
| Uher, technics i edin ot DDR даите ми тел. за връзка ще ви дам подробности. |
Тема: три усилвателя за ремонт |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 9532
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 6:40 pm Заглавие: три усилвателя за ремонт |
| в този форум няма ли някой който да разбира от усилватели? |
Тема: три усилвателя за ремонт |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 9532
|
Форум: Усилватели Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 10:12 pm Заглавие: три усилвателя за ремонт |
| Търся , сервиз.Имам три усилвателя за ремонт. |
Тема: Усивател за слушалки |
strombringer
Отговори: 10
Видяна: 8348
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:34 pm Заглавие: Усивател за слушалки |
Митака ми е пратил супер картинка как ли звучи,а? |
Тема: Печатни платки на Quad 405-2 |
strombringer
Отговори: 12
Видяна: 11466
|
Форум: ПОКУПКИ Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:30 pm Заглавие: Печатни платки на Quad 405-2 |
| Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи. |
Тема: Усивател за слушалки |
strombringer
Отговори: 10
Видяна: 8348
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 8:01 am Заглавие: Усивател за слушалки |
| Най добре ще е да е с транзистори или ОУ,а кчеството да е максималното за ОУ. Слушалките ми не са претенциозни S ... |
Тема: Усивател за слушалки |
strombringer
Отговори: 10
Видяна: 8348
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 10:14 pm Заглавие: Усивател за слушалки |
Може ли някой да ми прати схема на качествен усилвател за слушалки в мрежата не срешнах нещо кой знае какво?
Б ... |
Тема: Хард Рок |
strombringer
Отговори: 32
Видяна: 24555
|
Форум: MUSIC Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 9:57 pm Заглавие: Хард Рок |
тук сме  |
Тема: Сферични тела |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 4782
|
Форум: Озвучителни тела Loudspeaker Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:37 am Заглавие: Сферични тела |
A знаеш ли от каде мога да намеря характеристиките на говорителите?
Какво ти е мнението за тях? |
Тема: Сферични тела |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 4782
|
Форум: Озвучителни тела Loudspeaker Пуснато на: Нед Окт 09, 2005 8:05 am Заглавие: Сферични тела |
Здравейте!
Знам,че темата е захващана тук там във ворума но никаде не е довършена. А мен ме интересува живо. ... |
Тема: ремонт на телевизор Юнаст |
strombringer
Отговори: 4
Видяна: 4126
|
Форум: ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Пуснато на: Съб Юли 16, 2005 5:31 pm Заглавие: ремонт на телевизор Юнаст |
| аз ще ти го направя!обади ми се. |
Тема: търся идеи и предложения |
strombringer
Отговори: 7
Видяна: 6434
|
Форум: Озвучителни тела Loudspeaker Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 5:11 pm Заглавие: търся идеи и предложения |
| Значи аз също не искам да ме слушат по улиците интересува ме вътре как звучи , пък и не искам да дразня хората с ... |
Тема: търся идеи и предложения |
strombringer
Отговори: 7
Видяна: 6434
|
Форум: Озвучителни тела Loudspeaker Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 12:35 pm Заглавие: търся идеи и предложения |
Благодаря за идеите,сега ще се поразтърся.
А някой от вас 4увал ли е как свири това:
http://www.electron.bg/product_info.php?products ... |
| |