| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
strombringer чете

Регистриран на: Mar 21, 2005 Мнения: 19 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2005 5:11 pm Заглавие: търся идеи и предложения |
|
|
Търся идеи и предложения , за да си напрявя сравнително добър активен суб за автомобил с възможно най малки размери.....Знам че обема е важен но нямам място....
Благодаря ви!!!! _________________ Heavy Metal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivo_Hristev BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 03, 2004 Мнения: 1194 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2005 6:02 pm Заглавие: |
|
|
мисля че този пост е за раздел CAR loudspeakers
и все пак - малък обем значи скъп говорител. С какви финансии разполагаш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
strombringer чете

Регистриран на: Mar 21, 2005 Мнения: 19 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2005 6:34 pm Заглавие: |
|
|
мога да отделя 100-150 лв , хубаво ще е да е на 12в. _________________ Heavy Metal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gps отстранен

Регистриран на: Dec 24, 2004 Мнения: 1098
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2005 6:55 pm Заглавие: |
|
|
| За усилвателя виж на форума автоусилватели.А за говорителя-с по-малък от 8" трудно ще минеш.Все пак прегледай форума автоговорители-може да ти дойде идея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Daniel Petrov BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004 Мнения: 2573 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юни 13, 2005 12:04 pm Заглавие: |
|
|
Говорителя е ясен,за тия пари Kenwood,JBL,Pioneer
В никакъв случай с буква F отзад!
F=free air,т.е. не е за вграждане в обем а за директен монтаж на кората,ползвайки обема на багажника примерно.
Обем от около 25-30 литра.Поне горе долу толкова дават като препоръчителен всички за 10 инчов бас.
С по малко няма да стане  _________________ Inspiration Audio
IDS AG
Department of High Tension Works
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
strombringer чете

Регистриран на: Mar 21, 2005 Мнения: 19 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 12:35 pm Заглавие: |
|
|
Благодаря за идеите,сега ще се поразтърся.
А някой от вас 4увал ли е как свири това:
http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=713&keywords=%F1%F3%E1%F3%F4%E5%F0&DDMid=081d219407ceacf99b19816503718cd4 _________________ Heavy Metal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil_kov има известен опит


Регистриран на: May 09, 2005 Мнения: 28
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 3:10 pm Заглавие: |
|
|
sorry za latinicata; znam, che se gnevite, no njamam izbor tuk ...
иэбор винаги има регистрираи се в дир.бг или абв.....имат преводач  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
strombringer чете

Регистриран на: Mar 21, 2005 Мнения: 19 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 5:11 pm Заглавие: |
|
|
Значи аз също не искам да ме слушат по улиците интересува ме вътре как звучи , пък и не искам да дразня хората с моя музикален вкус както правят ч.......те! но това е друга тема!
За РС суб и аз се замислаям , но не съм пробвал , не искам най -невъзможния звук а искам да се изкефя на едни тихички 30-40 HZ който сега ми липсват много!Но проблема ми е обема колата ми е голяма ама вътре е фул.  _________________ Heavy Metal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|