| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Flame-Phoenix чете

Регистриран на: Feb 09, 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 4:57 pm Заглавие: Хард Рок |
|
|
Какво ще кажете ?Има ли истински хард фенове във форума,и какво мислите за този наистина легендарен стил ?
Извинете ме,ако има нещо,но съм нов !
Иначе аз лично си падам зверски по Yngwie Malmsteen,Joe Satriani,Eric Johnson,Steve Vai,и G3 като цяло.А нека не забравяме и Black Sabbath ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 5:25 pm Заглавие: |
|
|
Ами има!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojidar Bojanov BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 02, 2004 Мнения: 1056 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 7:17 pm Заглавие: |
|
|
| Има, има! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
IvoNovakov BG Audio Team™


Регистриран на: Jun 10, 2005 Мнения: 236 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 7:22 pm Заглавие: |
|
|
 _________________ _____________________
aka Airman
世間は狭い! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nanko Rusev има сериозен опит


Регистриран на: Oct 25, 2005 Мнения: 1536 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 8:39 pm Заглавие: Re: Хард Рок |
|
|
Има едно албумче в торентите на Satriani  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimitar Chakarov трупа сериозен опит


Регистриран на: Dec 29, 2005 Мнения: 157 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 9:14 pm Заглавие: |
|
|
Малмстиин-добре, Бляк Сабат е още по добре  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Azeroth има известен опит


Регистриран на: Jan 26, 2005 Мнения: 188 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 9:58 pm Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Removed

Регистриран на: Sep 23, 2008 Мнения: -23
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 10:41 pm Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumen Zografov BG Audio Team™


Регистриран на: Oct 18, 2005 Мнения: 763 Местожителство: София,Люлин
|
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 11:20 pm Заглавие: |
|
|
Жица му е майката!!!  _________________
Истинският меломан е този, който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
oceanman BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004 Мнения: 1243 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 8:24 am Заглавие: |
|
|
тука сме..  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Fenkiller трупа сериозен опит


Регистриран на: Aug 18, 2005 Мнения: 533 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 10:27 am Заглавие: |
|
|
MANOWAR _________________ Kill with power! DIY ! DIY ! DIY ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shemet чете и пита


Регистриран на: Mar 30, 2005 Мнения: 34
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 11:32 am Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Teodor Ainadjiev BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 28, 2004 Мнения: 529 Местожителство: Студентски Град
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 1:19 pm Заглавие: |
|
|
Няма ни ....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sa_dimitrov чете

Регистриран на: Oct 29, 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 4:38 pm Заглавие: |
|
|
| ampl написа: | Малмстиин-добре, Бляк Сабат е още по добре  | Да бе... Black Sabbath са минали малко покрай хард-рока...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Фев 10, 2006 4:51 pm Заглавие: |
|
|
| sa_dimitrov написа: | | ampl написа: | Малмстиин-добре, Бляк Сабат е още по добре  | Да бе... Black Sabbath са минали малко покрай хард-рока...  |
Ехей, я ходете във Flame Wars! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|