| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
M.L чете и пита


Регистриран на: Feb 24, 2006 Мнения: 87 Местожителство: Liu-Lin
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivo_Hristev BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 03, 2004 Мнения: 1194 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 11, 2006 7:36 am Заглавие: |
|
|
Famous научи се най-накрая как се пише на БЪЛГАРСКИ Следващият ти подобен пост ще бъде изтрит лично от мен
Сега по темата: Загорка имаше предвид, че въпроса със закона на ОМ и въпросната интегрална схема е обсъждан нееднократно! Усилвателя с тази интегрална схема свири по "силно" от усилвателя на касетофона, но не значително, както би им се искало на някои. Според мен мощността му е напълно достатъчна за озвучаване на едно купе. Ако на някой му се занимава - да ми пише едно лично и ще му дам готова платка с напътствия за сглобяването и. _________________ aka. Demon
www.stivox.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai Nikolov отстранен
.JPG)
Регистриран на: Feb 19, 2006 Мнения: 196 Местожителство: Враца, дето гарга не каца
|
Пуснато на: Вто Юли 11, 2006 11:44 am Заглавие: |
|
|
| sith-cat написа: | Е имаше един умник, който искаше да сумира мощностите от стъпалата с трансформатор  |
Хахаха, лелеееей до къде стигна света  _________________ "Truth is the right direction to reality, yet there is no truth if you don't search for it !"
By Niks AKA kalmara ; [|MAHuAKA|] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radikn чете
![]()
Регистриран на: Jun 27, 2006 Мнения: 5 Местожителство: s. Lozenets
|
Пуснато на: Пет Юли 14, 2006 2:33 pm Заглавие: |
|
|
Добре де!
Дайте тогава схема с транзистори.
И понеже съм нахален-ако може да работи на 12в.
Основната идея е да се захранят два Респром ВКН 1231-40 вата 8 ома
като мисля да ги вържа паралелно.
Приемам всякакви идеи
10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Anton Nikolov има известен опит


Регистриран на: Sep 02, 2005 Мнения: 152 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пет Юли 14, 2006 7:48 pm Заглавие: |
|
|
Доста си нахален да.Мисля,че ти казах,че ти трябва импулсно захранване,за да получиш такава мощност  _________________ "Теория - знае се всичко, но нищо не работи!
Практика - всичко работи, но никой не знае защо!
Теория+Практика - нищо не работи и никой не знае защо!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radikn чете
![]()
Регистриран на: Jun 27, 2006 Мнения: 5 Местожителство: s. Lozenets
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 5:04 pm Заглавие: |
|
|
| Чак пък HiFi ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolay_Hristov BG Audio Team™


Регистриран на: Jan 10, 2005 Мнения: 454 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 6:31 pm Заглавие: |
|
|
Чак пък 60 W....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
poiuyt чете
![]()
Регистриран на: Jul 19, 2006 Мнения: 18 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radikn чете
![]()
Регистриран на: Jun 27, 2006 Мнения: 5 Местожителство: s. Lozenets
|
Пуснато на: Сря Авг 02, 2006 6:54 am Заглавие: |
|
|
А дали мога да я заместя с ТА8215Н, защото не мога да намеря
Н-А? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|