Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Регистриран на: Dec 27, 2004 Мнения: 151 Местожителство: plovdiv
Пуснато на: Съб Юли 22, 2006 3:58 pm Заглавие:
poiuyt написа:
ъъъ ... как?
По лесно е да провериш дали при липса на сигнал напрежението на изхода е нула и дали с течение на времето се променя. Ако не знаеш КАК, най добре не питай а плати на някой да ти го поправи. Повредата съвсем не е елементарна.
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа Иди на страница Предишна1, 2
Страница 2 от 2
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети