| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Denis_Stoyanov чете и пита


Регистриран на: May 15, 2006 Мнения: 57 Местожителство: Кубрат
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 11:42 am Заглавие: RQ: Схема на усилвател до 30лв |
|
|
хммм трябва ми някаква схемичка на усливател около 30-40в и цената да не превишава 20-30 лв + трафа.Просто братовчеда има скоро(след 4 дена) рожден ден па със стария усилвател се случи малък инцидент....
засега си мисля най вероятно на тда-базирана схема па и качество не гоня а само мощност защо се пак едва ли някои след 10-15 минути ще обръща внимание на качеството па и става плюс туи дума за два радимекса още една причина да не мисля за качество щот къвто усилвател вържиш към тях се тая (се звука ще е ужасен )
та ако някои има схемичка непривишаваща 30лв + трафа да свирка а и говорителите са на 4 ома тъи че няма да е зле и усилватея да е на 4-ри  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Daniel Petrov BG Audio Team™


Регистриран на: Sep 11, 2004 Мнения: 2573 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Denis_Stoyanov чете и пита


Регистриран на: May 15, 2006 Мнения: 57 Местожителство: Кубрат
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 2:41 pm Заглавие: |
|
|
аз на Zen-а отдавна съм му фърлил оченце но първо искам да си довърша ДоГц-то ( наи сетне изнамерих сички елементи) но както казах просто за два радимекса не си струва труда па и в момента имам само 30лв на разположение (догц-то ми глътна сички останали) някакви други предложения  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stj2000online има известен опит


Регистриран на: Nov 30, 2005 Мнения: 41 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 2:57 pm Заглавие: |
|
|
За такава цел защо не купиш 1 или 2 готови стъпала, сглобени или на части, от китовете дето ги има във всеки магазин за електроника? Примерно с ТДА2050 или нещо от сорта, евтини са, даже ще ти останат пари да им сглобиш и захранване . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 2:59 pm Заглавие: |
|
|
| Струва си труда, повярвай ми! Няма да си познаеш радимексите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Denis_Stoyanov чете и пита


Регистриран на: May 15, 2006 Мнения: 57 Местожителство: Кубрат
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 3:06 pm Заглавие: |
|
|
хммм маи еми маи ще се захвана със зен-чето па ша видим ко ша стане
п.с. е скоро смятам да почна е един проект с бг20 тъи че горките радимекси.... да се порадват на хубавия усилвател докат могат
п.с.2 мерси на всички отзовали са Zen ще бъде избранника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
poiuyt чете
![]()
Регистриран на: Jul 19, 2006 Мнения: 18 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 01, 2006 9:48 pm Заглавие: |
|
|
След като направих успешно първия си интегрален усилвател мисля и аз да го пробвам това зен Обаче печатната платка е проблем ... някой знае ли откъде може да се купи такава като в схемата в pdf-a? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
StefanStefanov BG Audio Team™


Регистриран на: Jul 31, 2004 Мнения: 2191 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 02, 2006 1:09 pm Заглавие: |
|
|
| Налепи го на универсална, не е толкова сложна схемата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|