| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hristos чете

Регистриран на: Jul 27, 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 2:05 pm Заглавие: купувам радио |
|
|
| Купувам радио респром стерео РС201 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusin Atanasov има опит


Регистриран на: Oct 20, 2005 Мнения: 320 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 3:54 pm Заглавие: |
|
|
Виж в раздел продажби, май имаше такъв дзвер за продан  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobmarkov чете

Регистриран на: May 23, 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 5:08 pm Заглавие: купувам радио |
|
|
| Имам. Колко даваш, защото моето РС201 е 'моднато', има индикация, логаритмична. В изправност е, подсилено захранване и допълнителни вх/изх куплунзи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
poiuyt чете
![]()
Регистриран на: Jul 19, 2006 Мнения: 18 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 7:58 pm Заглавие: |
|
|
Май и аз имам едно такова някъде в гаража ... ще погледна и ще пиша  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristos чете

Регистриран на: Jul 27, 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Юли 28, 2006 7:05 am Заглавие: Re: купувам радио |
|
|
| dobmarkov написа: | | Имам. Колко даваш, защото моето РС201 е 'моднато', има индикация, логаритмична. В изправност е, подсилено захранване и допълнителни вх/изх куплунзи. |
С колоните ли е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristos чете

Регистриран на: Jul 27, 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Юли 28, 2006 10:45 am Заглавие: |
|
|
| poiuyt написа: | Май и аз имам едно такова някъде в гаража ... ще погледна и ще пиша  |
дано да има и колонки |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobmarkov чете

Регистриран на: May 23, 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Пет Юли 28, 2006 2:49 pm Заглавие: купувам радио |
|
|
| Моето PC201 е без колони. GSM 0888 466 771 - Добрин Марков / Dobmarkov@yahoo.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sound има опит


Регистриран на: Mar 24, 2006 Мнения: 102 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 6:39 pm Заглавие: |
|
|
| Имаш лично съобщение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wizz чете

Регистриран на: Jul 22, 2006 Мнения: 7
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan_46 чете

Регистриран на: Aug 30, 2006 Мнения: 10 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Сеп 10, 2006 6:07 pm Заглавие: респром стерео РС201 |
|
|
И аз имам едно радио респром стерео РС201 за продаване,но е със усилвател.
GSM 0888 751144 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|