Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Трябва ми трафче с въпросните параметри. Ще го ползвам за 2бр. TDA7294... _________________ "Truth is the right direction to reality, yet there is no truth if you don't search for it !"
By Niks AKA kalmara ; [|MAHuAKA|]
Регистриран на: Jul 19, 2006 Мнения: 18 Местожителство: София
Пуснато на: Сря Сеп 27, 2006 10:55 am Заглавие:
Аз продавам един със средна точка за биполярно захранване ... ама е на 35V неизправено ... то ако не се лъжа ТDA7294 търпеше до 47V напрежение? Или пък беше до 40 ...
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети