| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
SkullCrusher чете и пита


Регистриран на: Dec 27, 2004 Мнения: 40
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 4:23 pm Заглавие: Печатни платки на Quad 405-2 |
|
|
| Търся "голи" печатни платки на Quad 405-2 на приемлива цена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
strombringer чете

Регистриран на: Mar 21, 2005 Мнения: 19 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:30 pm Заглавие: |
|
|
Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи. _________________ Heavy Metal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostal чете

Регистриран на: Jan 26, 2005 Мнения: 6
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 9:05 pm Заглавие: |
|
|
| strombringer написа: | | Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи. |
И аз търся платки за Quad. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DMC има известен опит

![]()
Регистриран на: Sep 27, 2005 Мнения: 81 Местожителство: София/Габрово
|
Пуснато на: Вто Юли 25, 2006 9:33 am Заглавие: |
|
|
| Аз също няма да откажа някоя друга бройка на приемлива цена.Още някой ако се включи може да поръчаме някаква малка серия в някоя платкаджийница. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Removed

Регистриран на: Sep 23, 2008 Мнения: -23
|
Пуснато на: Чет Сеп 28, 2006 7:31 pm Заглавие: |
|
|
| DMC написа: | | Аз също няма да откажа някоя друга бройка на приемлива цена.Още някой ако се включи може да поръчаме някаква малка серия в някоя платкаджийница. |
Ако още търсите платки мога да намеря на 5лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rado Penev има опит


Регистриран на: Jan 04, 2006 Мнения: 170 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Чет Сеп 28, 2006 10:44 pm Заглавие: |
|
|
Удоволствието от това да си ги направите сами (евентуално целия) е насравнимо
ПП:Все пак усилвателя е лоу-енд - едва ли е нужна платкаджийница, имайки впредвид, че много платки на клас А ампове са хоум мейд... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
AlexKame трупа сериозен опит


Регистриран на: Oct 30, 2005 Мнения: 257 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Сеп 28, 2006 11:32 pm Заглавие: |
|
|
| FreestylerBG написа: | Удоволствието от това да си ги направите сами (евентуално целия) е насравнимо
ПП:Все пак усилвателя е лоу-енд - едва ли е нужна платкаджийница, имайки впредвид, че много платки на клас А ампове са хоум мейд... |
Чак пък "лоу-енд"
Не всеки има знанията и уменията да си ги направи сам у дома
п.п. Всичко на готово си е едно 100% улеснение. _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
oos чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006 Мнения: 101 Местожителство: пичковци
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai Nikolov отстранен
.JPG)
Регистриран на: Feb 19, 2006 Мнения: 196 Местожителство: Враца, дето гарга не каца
|
Пуснато на: Пон Ное 13, 2006 4:49 pm Заглавие: Re: Ето от каде |
|
|
Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ? _________________ "Truth is the right direction to reality, yet there is no truth if you don't search for it !"
By Niks AKA kalmara ; [|MAHuAKA|] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
oos чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006 Мнения: 101 Местожителство: пичковци
|
Пуснато на: Пон Ное 13, 2006 5:23 pm Заглавие: Re: Ето от каде |
|
|
| kalmara написа: | Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ? |
Да бе бате грещката е моя просто исках да бада полезен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
oos чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006 Мнения: 101 Местожителство: пичковци
|
Пуснато на: Пон Ное 13, 2006 5:26 pm Заглавие: Re: Ето от каде |
|
|
| Mitakaa написа: | | kalmara написа: | Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ? |
Да бе бате грещката е моя просто исках да бада полезен |
Макар че незнам за какво си губите времето с тоя пущинак аз лично сам го сабирал тоя буклук и мога да кажа че не си струва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen Gogov има опит


Регистриран на: Sep 04, 2004 Мнения: 54 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 15, 2006 9:25 pm Заглавие: |
|
|
ако на някой му трябва да пише лично... имам два комплекта платки за куад 405 (едностранни, пробити, с маска и бял сервизен печат... всичко както си трябва, пистите по които течат големите токове са удебелени... въобще оптимизиран вариант) с тях ще дам и списъка с елементи и схемата по която са правени цена 20лв за коплект (голямата платка е с два моно усилвателя, а малката е предусилвателя ) правил съм вече един такъв с такива платки и работи... схемата е изпитана... размерите са 295х150мм и 110х50мм
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SkullCrusher чете и пита


Регистриран на: Dec 27, 2004 Мнения: 40
|
Пуснато на: Сря Яну 24, 2007 12:36 pm Заглавие: |
|
|
Хайде едно ъп-че.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|