Bulgarian Audiophile Society
Добре дошъл, непознат! Можеш да се регистрираш безплатно тук!
Имай предвид, че този форум не е за начинаещи!


Навигация
·Начало
·Форуми
·Публикувай статия
·Моят акаунт
·Upload
·Download
·Архив
·Връзки
·Класация
·Теми
·Gallery Галерия
·Нова Галерия
·Конвертор на кирилица
 
Реклама


Онлайн магазин
 
Галерия
·Галерия
·Енциклопедия
·Пропаганда
 
Реклама от Google
 
Login
Псевдоним

Парола

Не сте се регистрирали?
Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
 
Forums

 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 Форума на БГАУДИО се премести на нов адрес.
 продавам CD Philips CDC 745 за 40 лева
 Philips CD960
 Продавам две 6" ви басчета
 Продавам дек Technics RS-BX404
 Продавам тунер Technics ST-G460
 Как го прави Олег Рулит
 Продавам транзисторен ресивър JVC за 140 лева
 Купувам лампомер TESLA BM215A
 Продавам усилвател със субуфер 8" Megavox
 Пусни своя глас!Бъди пич!Бъди Българин!
 разпродажба 12",15",18" говорители
 Използване на 24 битов сигнал в SpectraLab
 Търся Fostex fe 126
 Китосване или рязане ?
 МОЯТ ПОСЛЕДЕН ЛАМПОВ УСИЛВАТЕЛ
 Продавам активен суб Harman/Kardon с дефект
 Пустите му АМЕРИКАНЦИ
 Подкрепете и този форум...

bgaudio.org Forums

 
 
www.bgaudio.org :: Преглед на тема - Печатни платки на Quad 405-2
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   Потребителски групиПотребителски групи   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Печатни платки на Quad 405-2

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПОКУПКИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SkullCrusher
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Dec 27, 2004
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Фев 24, 2006 4:23 pm    Заглавие: Печатни платки на Quad 405-2 Отговорете с цитат

Търся "голи" печатни платки на Quad 405-2 на приемлива цена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
strombringer
чете


Регистриран на: Mar 21, 2005
Мнения: 19
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Фев 24, 2006 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи.
_________________
Heavy Metal
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kostal
чете


Регистриран на: Jan 26, 2005
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Юли 24, 2006 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

strombringer написа:
Имам някаде оригинали щом ги открия ще ти се обадя.Те са на фото плаки .ампа е събран и работи.


И аз търся платки за Quad.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DMC
има известен опит
има известен опит


Регистриран на: Sep 27, 2005
Мнения: 81
Местожителство: София/Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2006 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също няма да откажа някоя друга бройка на приемлива цена.Още някой ако се включи може да поръчаме някаква малка серия в някоя платкаджийница.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Removed



Регистриран на: Sep 23, 2008
Мнения: -23

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2006 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DMC написа:
Аз също няма да откажа някоя друга бройка на приемлива цена.Още някой ако се включи може да поръчаме някаква малка серия в някоя платкаджийница.

Ако още търсите платки мога да намеря на 5лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rado Penev
има опит
има опит


Регистриран на: Jan 04, 2006
Мнения: 170
Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2006 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Удоволствието от това да си ги направите сами (евентуално целия) е насравнимо Wink
ПП:Все пак усилвателя е лоу-енд - едва ли е нужна платкаджийница, имайки впредвид, че много платки на клас А ампове са хоум мейд...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AlexKame
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит


Регистриран на: Oct 30, 2005
Мнения: 257
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2006 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

FreestylerBG написа:
Удоволствието от това да си ги направите сами (евентуално целия) е насравнимо Wink
ПП:Все пак усилвателя е лоу-енд - едва ли е нужна платкаджийница, имайки впредвид, че много платки на клас А ампове са хоум мейд...

Чак пък "лоу-енд" Shocked
Не всеки има знанията и уменията да си ги направи сам у дома Exclamation

п.п. Всичко на готово си е едно 100% улеснение.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
oos
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006
Мнения: 101
Местожителство: пичковци

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2006 11:42 am    Заглавие: Ето от каде Отговорете с цитат

Ето от каде цената е 3.80
http://www.mladkonstruktor.bg/e-shop/shopping/product_details.php?id=94&product_id=1483
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nikolai Nikolov
отстранен


Регистриран на: Feb 19, 2006
Мнения: 196
Местожителство: Враца, дето гарга не каца

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2006 4:49 pm    Заглавие: Re: Ето от каде Отговорете с цитат

Mitakaa написа:
Ето от каде цената е 3.80
http://www.mladkonstruktor.bg/e-shop/shopping/product_details.php?id=94&product_id=1483
Shocked Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ?
_________________
"Truth is the right direction to reality, yet there is no truth if you don't search for it !"
By Niks AKA kalmara ; [|MAHuAKA|]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
oos
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006
Мнения: 101
Местожителство: пичковци

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2006 5:23 pm    Заглавие: Re: Ето от каде Отговорете с цитат

kalmara написа:
Mitakaa написа:
Ето от каде цената е 3.80
http://www.mladkonstruktor.bg/e-shop/shopping/product_details.php?id=94&product_id=1483
Shocked Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ?

Да бе бате грещката е моя просто исках да бада полезен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
oos
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Nov 10, 2006
Мнения: 101
Местожителство: пичковци

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2006 5:26 pm    Заглавие: Re: Ето от каде Отговорете с цитат

Mitakaa написа:
kalmara написа:
Mitakaa написа:
Ето от каде цената е 3.80
http://www.mladkonstruktor.bg/e-shop/shopping/product_details.php?id=94&product_id=1483
Shocked Само да попитам...правиш ли разлика между 405-2 и някаква кофти преработка на 405 ?

Да бе бате грещката е моя просто исках да бада полезен

Макар че незнам за какво си губите времето с тоя пущинак аз лично сам го сабирал тоя буклук и мога да кажа че не си струва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Milen Gogov
има опит
има опит


Регистриран на: Sep 04, 2004
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2006 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако на някой му трябва да пише лично... имам два комплекта платки за куад 405 (едностранни, пробити, с маска и бял сервизен печат... всичко както си трябва, пистите по които течат големите токове са удебелени... въобще оптимизиран вариант) с тях ще дам и списъка с елементи и схемата по която са правени Smile цена 20лв за коплект (голямата платка е с два моно усилвателя, а малката е предусилвателя ) правил съм вече един такъв с такива платки и работи... схемата е изпитана... размерите са 295х150мм и 110х50мм


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SkullCrusher
чете и пита
чете и пита


Регистриран на: Dec 27, 2004
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде едно ъп-че. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    www.bgaudio.org Форуми -> ПОКУПКИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
muzica noua muzica noua
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Генериране на страницата: 0.26 секунди