Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:44 am Заглавие: Technics SE-A3 MK2
Интересувам някой притежава ли въпросния усилвател Technics SE-A3 MK2? Дали някъде из Европа се намира микропроцесора който регулира работната точка на крайните стъпала MN1421STA ?
Това e схема специално правена от Панасоник по поръчка на Техникс. Знаете ли дали се използува в други усилватели на Техникс ?
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 5:47 am Заглавие: Re: Technics SE-A3 MK2
Dimitar_PG13 написа:
Интересувам някой притежава ли въпросния усилвател Technics SE-A3 MK2? Дали някъде из Европа се намира микропроцесора който регулира работната точка на крайните стъпала MN1421STA ?
Това e схема специално правена от Панасоник по поръчка на Техникс. Знаете ли дали се използува в други усилватели на Техникс ?
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети