Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Двете схеми на запъра ги постнах аз - и не са по Кларк - на 727 и 2128 херца са - с подобрение за правоъгълна вълна - танталовия конденизатор на изхода - npn вече писа за това.
Дидо, браткиш, възможно е да не съм се изказал правилно. Затова ще се поясня. При квадратна вълна (50% наситеност) или при правоъгълна (над 50% наситеност) може много лесно да се види на осцилоскопа как горната (а и долната) хоризонтална черта след пика вибрира в триъгълна форма. Това естествено е нормално - хармониците са безкрайни и в две посоки - това се учи при първите уроци по музикална акустика. Тези хармоници при по-високо напрежение са триъгълни, при по-ниско - синуси. Това имам предвид когато казвам за триъгълната вълна. Тя се използва при F серията - http://www.atelierrobin.net/p32.htm честотните генератори. npn го направи същия в по-опростен вид и аз съм направо изумен - браво на него. Друг извод (размишлявайки тези дни) до който достигнах е, че за резонирането на мембраните на човешките клетки се изисква много малък волтаж. И това дава по-добър ефект. При усилването на силата от уреда (до границите на поносимото) ефекта е умора, а и е възможно да се достигат по-високи хармоници от нужните, чиито ефект ние не знаем. Една вибрационна вълна (на определена честота или честоти) не престава да съществува ако я намалиш на 0 волта. Абсолютно отговорно го заявявам, че подсъзнателното мозъчно програмиране (използвано от Матрицата при всякакви медийни програми) - "внушението" е на 0 като сила. Което не пречи то да си съществува. Този плъг-ин го имам и зная как да го внедря във всяко аудио - включително и mp3. Просто си записваш "посланието" - "Не пий Кока Кола" - с плугина слагаш волюма на 0 и миксираш в крайния медиен микс - просто и ясно. Това чудо го имам поне от 15тина години - беше към Pro tools - най-добрата (и до ден днешен) програма за аудио миксиране. Но май се отплеснах
Интересно ми стана за акупунктурата на NOGIER (npn - грешката е вярна - в херцове е) и неговата начална честота 1.14 херца. Не тя е толкова интересна, а начина по който степенува - започвайки от животинския свят, през хранителната система до структурата на тялото и нервната система.
За Фрекса и като отговор към Токио:
Фрекса има много беден хелп файл, но в него е казано доста. Дифолта му е 180 секунди на честота и е предназначен за плазма излъчватели. При контактни електроди се препоръчва 300 сек. (5 минути) - при Кларк е 7
Цитат:
Often, a disorder frequency set will be made up of between 1 - 40 or more frequencies to be run. The standard run time per frequency is 3 minutes (180 seconds) for plasma transmitters unless different advice is reported in the comments. For contacts, it is recommended 5 minutes (300 seconds) per frequency.
И нещо особено важно - облъчване под 2.5 минути само стимулира микробите -
Цитат:
Running frequencies under 2.5 minutes will have a stimulating effect on microbes, while running frequencies for 3 minutes or longer will have the desired devitalizing effect. This is simply the product of Resonance Initiated Field Effects (RIFE).
Моята звукова карта ми дава възможност до 96 килохерца - пълна гаранция - но и струва половин РС. Ако можете си измерете точността на звуковите карти. Особено тези, които са вградени в дънната платка - пълна боза са. Фрекса дава възможност да се калибрира при установени различия в честотите на звуковата карта.
Относно продължителността - някои програми са с продължителност над 2 часа. Което води до неизбежна умора. Честотите винаги са дадени подредени по степента на важност или ефективност. С изключение на честотите на Кларк - dhc - където първата честота е ниската граница, втората е високата, а третата е най вероятната и ефективна честота. Хулда Кларк не разбира от електроника - с нея се занимава нейният син.
Не може да се каже с абсолютна сигурност коя честота е ефективна за дадена болест. За това е нужен синхрометър. Но за сега (въпреки че схемите и указанията за неговата направа ги има в нета) трябва да минем без него. При мен - първо се запвам с цел да се убият бактериите, а доста от вирусите се намират в тях, което пречи да бъдат елиминирани. Честотите над 20 килохерца (както каза Дидо) се контролират от Cap ceiling - дифолта му е 20. Промени го (ако звуковата ти карта позволява) до 60kHz - или до 80. Така хармониците ще бъдат по-силни - маркирай RDF и натисни apply. Друг трик е бутона Pulse, който по дифолт е даден на Шуманов резонанс. Ако дадена болест има първа основна честота за лечение, и много подчестоти - добре ще е да се направи пулса на основната честота. Поне така аз го правя. Другото е Wobble функцията. Много е ценна.
Експериментирайте приятели. И споделяйте резултатите си тук.
При майка ми се оказа, че няма склероза, а SV40, Nanobacteria - резултатите с лечението и са изумителни. Просто не мога да позная майка си (85 годишна) - нейното подобрение много ме радва.
И тук искам да изразя благодарностите си към вас всичките, които направихте това да бъде възможно. Благодаря Ви!
За възрастните си родители, които страдат от простатни проблеми - никога не купувайте рекламираните по телевизията лекарства за простатата. Достатъчно е 3 сеанса със запъра - и ще спите непробудно цяла нощ - пълна гаранция!
Двете схеми на запъра ги постнах аз - и не са по Кларк - на 727 и 2128 херца са - с подобрение за правоъгълна вълна - танталовия конденизатор на изхода - npn вече писа за това.
...
При майка ми се оказа, че няма склероза, а SV40, Nanobacteria - резултатите с лечението и са изумителни. Просто не мога да позная майка си (85 годишна) - нейното подобрение много ме радва.
И тук искам да изразя благодарностите си към вас всичките, които направихте това да бъде възможно. Благодаря Ви!
За възрастните си родители, които страдат от простатни проблеми - никога не купувайте рекламираните по телевизията лекарства за простатата. Достатъчно е 3 сеанса със запъра - и ще спите непробудно цяла нощ - пълна гаранция!
А ти кой запър ползваш? Кларковия на 30kHz или модифицираните?
Използвам 2128 херца - но май е трудно да бъде абсолютно точно измерено - просто уреда на npn не е достатъчно чувствителен. Кларк казва, че между 5 и 10 волта и 1 и 30kHz сработва всичко. Сеансите са 7 минути запване - 20 минути почивка - и така 3 пъти. Почивката е нужна за да се разпаднат телата на убитите бактерии и вирусите намиращи се в тях да нямат защитно покритие. Фрекса също има всички честоти на ултимейт запър - от file- open program.
Само да внимавате в началото да не превишите тези 7 минути - имаше случай за една жена, която се запнала 20 минути и имала мозъчни проблеми - запушване на кръвоносни съдове - от убити бактерии - това го четох в един форум. При редовно запване може да се повиши времетраенето на сеанса - поне аз го правя без никакви лоши последствия. Е, имам проблеми със стомаха - запъра трепе и полезни за храносмилането бактерии - но едно кисело мляко - и съм готов.
npn, браткиш, да не би твоя човек (за който говорихме) да си пуска сеансите на 180 секунди?
Ще го напиша с големи букви:
При използване Фрекса с електроди (а не с плазмена лампа) направете така, че всяка честота да не е по-малко от 300 секунди!
Цитат:
For contacts, it is recommended 5 minutes (300 seconds) per frequency.
Цитат:
remember, frequencies run under 2.5 minutes will stimulate while frequencies run for 3 minutes or longer will devitalize
За рак фрекса има бейсик сет - от file - open program- за всички видове раци ( и водни гадинки)
Питам, за да сравня резултатите. Аз имам два запъра 30kHz от повече от година. Ползвам ги с променлив успех (т.е. не мога да кажа, че има строга повторяемост на резултатите) за разни дребни настинки и грипоподобни нещица (зима беше - знаете как е). В момента завършвам запър, който се управлява от PC и генерира сигнал като на Кларк (50% запълненост, 9 волта пик, 0 V минимум), но с честоти от 1Hz до 60kHz (можете да си правите пресети и програми, примерно от CAFL). Чак сега видях на форума ви, че вече някой е направил подобно нещо. Аз обаче си пиша и софта и ще го пусна и него, за да може човек да си портва, бъзика и т.н. Живот и здраве - довечера или в началото на другата седмица.
nau, запъра на Кларк има недостатък. При измерване с уред дава правоъгълници, но когато човек хване електродите и се направи изверване се получава кривене на сигнала. В двете схеми, които пуснах по-напред в темата това е избегнато с танталов кондензатор на изхода. Това оправя положението. npn ще го потвърди.
Запъра на Кларк и уреда на Райф са различни като замисъл. Zap означава повалявам, убивам. Идеята на Кларк е пренасищане на вирусите и бактериите с положително електричество. Все едно, че човек се е качил на електровоз отгоре - 25000 волта би го направил на прах. По подобен начин - една бактерия е 25-30000 пъти по-малка от човека - достатъчно е 5-10 волта за да я смачка и унищожи.
При Райф - той кара мембраните на човешката клетка да резонират на определена честота, която де факто убива вирусите.
nau, като си готов с уреда и софта - пусни тук резултатите - ок?
nau, като си готов с уреда и софта - пусни тук резултатите - ок?
Ето:http://rifzap.hit.bg/
колкото се може по-достъпно и лесно.
макар да има сайт, не е разпространяван. за мен това е експеримент и малко гъдел да покодя няколко часа
Запъра на Кларк и уреда на Райф са различни като замисъл. Zap означава повалявам, убивам. Идеята на Кларк е пренасищане на вирусите и бактериите с положително електричество. Все едно, че човек се е качил на електровоз отгоре - 25000 волта би го направил на прах. По подобен начин - една бактерия е 25-30000 пъти по-малка от човека - достатъчно е 5-10 волта за да я смачка и унищожи.
При Райф - той кара мембраните на човешката клетка да резонират на определена честота, която де факто убива вирусите.
Нещо не ми се връзва - ако честотата при Кларк не е определяща за нищо, защо въобще запера осцилира? Просто близваш една батерия от 9 волта и чакаш
Ако се изпълни запера по схемата от книгата, той работи като честотата му плува от 30 до 34-35 килохерца в тези 7 минутни сесии, поради загряването на елементите. Май че идеята е да се нацели MOR на гадините с някой от многобройните хармоници на нестабилната заперска вълна.
П.П. Пробвах дивайса върху себе си. Не го препоръчвам за сега на друг, защото е доста по-натоварващо от запера. Което е странно, би трябвало да е същото, ако на моя му се подаде да врътне 30000 херца за 420 секунди (както е в пресета GeneralZapping)? Виждал съм вълната на стандартния запер под товар (т.е. като е хванат), но на моя дивайс гледах само чисто как работи. Несериозно
nau, Кларк казва, че при невъзможност да си направиш запър може да се използва проста батерия от 9 волта - с кабели, накрайници, и електроди. Електродите да са обвити със салфетки намокрени със солена вода. Нарича се Пулсър. За нея важното е да има положително електричество между 5 и 10 волта, и квадратна вълна. За квадратната (или правоъгълна) вълна тя беше изнесла реч на един Райф симпозиум - това, което помня бе нейното сравнение с кораб в бурния океан. Ако вълните в океана са огромни, но плавни то кораба просто ще се изкачва по вълната, и съответно спуска по нея. И оцелява. При рязка вълна (каквато е квадратната) кораба просто се преобръща и потъва. Запъра на Кларк е дефектен по дифолт - под човешки товар вълната се изкривява - става saw tooht - което лесно може да се избегне с танталов конденизатор.
nau, това което си направил е просто, ясно, и елементарно - поздравления.
Не е ли възможно честотата да се вдигне над 60 килохерца?
Какво имаш предвид когато казваш, че Скенера не е опър сорс? Имам предвид хардуеър синхрометър, а не софуеър дривен скенер.
Човешкото тяло е като кондензатор, през него постоянен ток минава само на импулси. Няма нужда да е променлив за да мине, а да се накъса на импулси. Това е замисъла на Запера.
Не е ли възможно честотата да се вдигне над 60 килохерца?
1. Няма нужда, защото в CAFL не намерих по-високи честоти (може да съм пропуснал, но не ми се видяха). Освен това с хармоник може да се нацели по-висока (ако има такава).
2. Под Windows със софтуер не се генерира реално време толкова лесно. За да работи на тези 60000 херца, софтуера цъка със 120000 пъти в секунда всъщност, защото в средата на мериода трябва да смъкне фронта (50% запълненост). Това е общо взето максимума при който имаме някаква точност.
karutzar написа:
Какво имаш предвид когато казваш, че Скенера не е опър сорс? Имам предвид хардуеър синхрометър, а не софуеър дривен скенер.
Може би съм създал объркване, но това е от името на уреда. Казва се Скенар (на руски СКЭНАР) и е уред в областта на алопатичната медицина. Скенар не въздейства на никое заболяване, в Скенар теорията, всяко заболяване е в резултат от дисбаланс в организма и това което Скенар прави - е да балансира процесите и да подтикне организма към самолечение (нещо от сорта), като влияе на периферните нервни окончания със саморегулиращ се нервоподобен електрически импулс. Принципът е близък до хомеопатията, но е на информационно ниво, а не на химично.
Скенарът (за разлика от измислените нещица като Радамир) е в резултат от съветската космическа програма и е разработен в пълна секретност. Руската стратегия е била на дълги полети, през време на които космонавтите биха имали нужда от медицинска помощ. Целта на проекта е бил да се създаде устройство, което да може да се ползва при практически всякакви случаи и да не се нуждае от медикаменти или инвазивни действия. Програмата е разсекретена след промените в Русия и сега е налична на пазара. Ако разгледате линковете долу, ще намерите доста инфо по въпроса. За Скенар съществуват клинични официални изследвания от около 30 години и десетки хиляди клинични случая. Преди около година си купих един от моделите (струваше около 500лв, а е на светлинни години от Радамира за сравнение), но ми се щеше да е отворена технология, защото са ми интересни детайлите в принципа му.
Абе... направо си е за друга тема Скенара
Ето малко линкове:
http://bgscenar.org/ - българската Скенар асоцияция.
http://www.scenar-revenko.ru/ - Ревенко е доктор, част от оригиналния екип на Скенар и разработил множество методики за работа с него.
http://www.scenar.com.ru/ - Конструкторското бюро (ОКБ РИТМ), в което е бил създаден Скенар. Главния конструктор се отделя от тях, но тук остават лекарите разработващи методологиите.
http://www.scenar.ru/ - Фирмата, която си прави главния конструктор на Скенар, след като се отделя от РИТМ.
Това за Скенара е много интересно. Не може ли да се реверсне? Или вътрешностите му са заляти със смола - да не се види как е направен?
А честотите на Кларк - dhc - са доста високи. Също и CAFL има но са базирани предимно на хармоници. Които естествено нямат силата на основния сигнал.
Но и така направено програмата е много добра. Идеята също. Поздравления!
Но и така направено програмата е много добра. Идеята също. Поздравления!
Е, идеята не е моя. Има други запъри, които поддържат много честоти. Аз обаче се опитах да го направя open и максимално прост, така че всеки да може да си го сглоби и подкара.
Иначе за софта - благодаря
Отностно ревърсването на скенара - първо той е с контролер, т.е. има о софтуер. Освен това, след като съм дал 500 лева за него, не ми стиска да тръгна да го човърквам.
A да му измериш изходния сигнал, амплитуда, форма, честота (честоти).
Аз от един месец се опитвам да се докопам до един купешки уред и да го измеря, ама нали знаеш, че човек , кат не е на зор или не му плащаш, за кво да бърза....та последно ми казаха 01.06.2008. Ха да видим.....
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети