| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 11:08 pm Заглавие: Luxman C120A MkII |
|
|
Здравейте!
Продавам предусилвателя си - Luxman C120A MkII. Хубава старовремска машина от култовата японска фирма, която поне според мене свири прекрасно и не променя никак качеството на звукът от източника. С други думи - просто е много добър .
Има белези на износване по корпуса, без дълбоки драскотини. Няма никакви проблеми при работата му. Всички потенциометри и филтри работят безпроблемно, без пукане и пращене.
Не е ремонтиран или модифициран.
Ето и малко допълнителна информация: http://www.thevintageknob.org/LUXMAN/C120AM120A/C120AM120A.html
Ето и реални снимки:
Както и малко информация: http://www.thevintageknob.org/LUXMAN/C120AM120A/C120AM120A.html
Цената е 330 лева. _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toroid има сериозен опит


Регистриран на: May 26, 2005 Мнения: 750 Местожителство: София-Люлин-Борово
|
Пуснато на: Сря Окт 22, 2008 12:43 pm Заглавие: |
|
|
Амииии аз....таковаааа,ъъъъ за стъпалцето да попитам, как стоят нещата.....?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Окт 23, 2008 7:28 am Заглавие: |
|
|
Разбира се че ще попиташ, шом те интересува.
Него засега нямам намерение да продавам.
Просто не съм се отказал от идеята за качествени двулентови тонколони освен хорните с широколентови. А за тях 3-те вата на ламповото ми стъпало не стигат. _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toroid има сериозен опит


Регистриран на: May 26, 2005 Мнения: 750 Местожителство: София-Люлин-Борово
|
Пуснато на: Чет Окт 23, 2008 11:52 am Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Окт 27, 2008 10:36 am Заглавие: |
|
|
310 лева!!! _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 2:42 pm Заглавие: |
|
|
 _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
horacii има опит


Регистриран на: Sep 21, 2006 Мнения: 24 Местожителство: Кърджали
|
Пуснато на: Съб Ное 15, 2008 6:07 pm Заглавие: Предусилвател |
|
|
Продаден ли е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Ное 16, 2008 11:20 pm Заглавие: |
|
|
Засега, все още не.
Нова цена - 300 лева. _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 2:38 pm Заглавие: |
|
|
 _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|