| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
daniend чете и пита


Регистриран на: Dec 24, 2005 Мнения: 34 Местожителство: RAZGRAD
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Angel Gekov BG Audio Team™


Регистриран на: Apr 10, 2007 Мнения: 300 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 29, 2009 11:39 pm Заглавие: |
|
|
Да не би да има някаква грешка в цената?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrislavd чете

Регистриран на: Feb 21, 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Яну 29, 2009 11:51 pm Заглавие: |
|
|
Не,цените му "нямат грешка"...!
И предишният му дек беше на същата цена... без коментар...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
daniend чете и пита


Регистриран на: Dec 24, 2005 Мнения: 34 Местожителство: RAZGRAD
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 12:33 pm Заглавие: |
|
|
| първо разберете за какво става въпрос,тогава обсъждайте цената.Аз не продавам измислени декове,а най добрите модели на фирмите правени нягога. В такова състояние такъв дек се намира много трудно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivailo трупа сериозен опит


Регистриран на: Jan 23, 2006 Мнения: 34 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 12:50 pm Заглавие: |
|
|
Цената е добра 95-97 г. дека е бил около 1000 паунда. Зависи от състоянието на апарата в момента,разбира се.
Дай телефон за контакт!
Поздрави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan Rachev BG Audio Team™


Регистриран на: Aug 04, 2004 Мнения: 1863 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 1:05 pm Заглавие: |
|
|
няма значение състоянието , познавам една порода "хайфисти" , хора които биха го купили дори да има брум . _________________ Etheraudio
BGaudio
Metropolisaudio
Министерство на Звука
.......срещу ми мишки църкат
като ме видят , познай къде си бъркат.
Последната промяна е направена от Ivan Rachev на Пет Яну 30, 2009 1:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
daniend чете и пита


Регистриран на: Dec 24, 2005 Мнения: 34 Местожителство: RAZGRAD
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 1:06 pm Заглавие: |
|
|
| PIONEER CT-95 ПРОДАДЕН! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ortho има сериозен опит


Регистриран на: Feb 12, 2006 Мнения: 234 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 4:28 pm Заглавие: |
|
|
Браво, много се кефя, че има хора готови и способни да дадат тези средства за дек. Все пак не всички сме клошари! _________________ dr.ivo
Счупеното носи щастие ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrislavd чете

Регистриран на: Feb 21, 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2009 7:38 pm Заглавие: |
|
|
Никоя цена не е прекалено висока,щом се намира кой да я плати...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|