Не сте се регистрирали? Можете да направите това от тук . След като се регистрирате, получавате няколко предимства - можете да променяте изгледа, да конфигурирате коментарите и публикувате съобщения със Вашето име
Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 3:34 am Заглавие: коминирана глава за касетен дек ReVox B215
Търся коминирана глава за за касетен дек ReVox B215. Може и да използувана но в добро състояние. Съвсем наскоро се сдобих с един такъв за нищожна сума в много добро състояние. Проблема е че главата му отишла много отдавна на кино и не подлежи на никакво въстановяване.
Регистриран на: Jan 17, 2007 Мнения: 37 Местожителство: Варна
Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 10:19 am Заглавие:
Потърси комбинирана глава S/F на SONY-напр. от TC K81-в първите серии на Revox са поставяли точно такива.По-късно използват глави на Canon.Завиждам ти за покупката-дай Боже всеки му.
Регистриран на: Nov 07, 2004 Мнения: 162 Местожителство: гр.Чирпан
Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 4:12 pm Заглавие:
Оригиналния номер на главата е X-3577-623-1 . Това е една от най-добре свирещите глави на SONY (навремето е спряна от производство и заменена с лазер-аморф зарди високата си производствена цена). Сендъст-ферит е и се използва в моделите TC-K 71, 81, 777, 555. По принцип това е доста износоустойчива глава и за да е заминала се предполага, че тоя дек е свирил доста. Главата се предлага като нова на около 200$ затова най-добре търси дек TC-K71, 81 ...в немския ибей се намират на прилична цена в добро състояние ... _________________ Малко са тези, които знаят колко много е необходимо да се знае, за да се осъзнае колко малко знаем ....
Оригиналния номер на главата е X-3577-623-1 . Това е една от най-добре свирещите глави на SONY (навремето е спряна от производство и заменена с лазер-аморф зарди високата си производствена цена). Сендъст-ферит е и се използва в моделите TC-K 71, 81, 777, 555. По принцип това е доста износоустойчива глава и за да е заминала се предполага, че тоя дек е свирил доста. Главата се предлага като нова на около 200$ затова най-добре търси дек TC-K71, 81 ...в немския ибей се намират на прилична цена в добро състояние ...
Много благодаря за ценната информация. Значи ще тръся в ebay развален TC-К71/81/555/777 за около 50-на долара. Дековете (взех 2 за по 120 долара парчето) явно са били работни коне в студио щото и на двата главите са им отишли. Иначе механиката им е в много добро състояние. Зная че студийни декове трябва да се избягват но тук не можах да се сдържа щото от отдавна копнеех за Ревокс.
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети